Opis pakietu

U nas to Ty decydujesz czy na imprezie ma się pojawić tradycyjna, elegancka, solidna Fotobudka czy też mniejsza, bardziej poręczna, zajmująca mniej miejsca budka polaroid. Oba urządzenia gwarantują taką samą, najlepszą jakość zdjęć. Czym zatem się różnią? Głównie estetyką, dlatego zawsze dopasujemy odpowiedni model do charakteru organizowanej imprezy. Planujesz event? A może chcesz czymś zaskoczyć gości weselnych? Nasza Fotobudka jest gotowa do pracy!!

Przyjeżdżamy godzinę wcześniej, Co nie jest wliczane w czas wynajmu fotobudki. O to nie musicie się martwić. Zamawiacie fotobudkę na godzinę 20? Animatorzy rozłożą maszynę wcześniej i od godziny 20 rozkręcamy zabawę i bawimy Gości . Maszyna przynosi mnóstwo frajdy, a animacja naszej ekipy sprawi, że wszyscy Goście będą się czuli wyjątkowo.

W każdym pakiecie dostajecie zdjęcia BEZ LIMITU! To znaczy, że możecie fotografować się NON-STOP bez żadnych dodatkowych opłat. Nasza fotobudka używa najnowszej technologii, która drukuje zdjęcia w super jakości.

Na każde wydarzenie, wesele, event zapewnimy ogromną ilość gadżetów, peruk, okularów, aby zaskoczyć każdego Gościa. Posiadamy w swojej ofercie wiele gadżetów w różnej tematyce. Organizujesz imprezę w stylu disco, albo country zapytaj nas, a przygotujemy dla Ciebie gadżety w danej tematyce. Pozwoli to na stworzenie wyjątkowej imprezy z super atmosferą!

Half Personalizacja wyglądu fotobudki jest opcją przeznaczoną głównie dla firm. Poprzez system wymiennych paneli możemy zupełnie zmienić wygląd zewnętrzny fotobudki. Przykładowo można tam umieścić logo firmy, najnowszy produkt lub np nazwę imprezy.